Düğün Haftamızı Planlayalım – 1

Sevgili Gelin Adaylarımız bu yazımda sizlerle düğün haftanızı planlayacağız. 2002 yılında Organizasyon hayatına adım attığımdan beri binlerce gelinimin düğününe eşlik ettim. 2010 yılında kendi firmam olan Krizantem Davet – Kına Organizasyonu kurduktan sonra da binlerce gelinimin kına gecesi organizasyonlarında ve / veya düğünlerinde onların yanındaydım. Yani diyeceğim on binden fazla gelinimi evlendirdim ve size ilk söyleyeceğim şey kesinlikle ve kesinlikle düğün haftanız da stresten uzak durmalısınız. “ Söylemesi kolay” dediğinizi duyar gibiyim. Ama emin olun ki düğün haftanız olan o bir hafta sizin yaşayacağınız en güzel yoğunluklardan biri olacak ve hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu güzelliğin tadını çıkarın.

Düğünümüz de son haftanın ilk günü pazartesi; bugünün yarısını dinlenerek geçirin ve sonraki bölümü kuaföre ayırın. Üzgünüm hanımlar ama hani hep o diyete başlayacağım dediğiniz pazartesi var ya işte o pazartesi geldi işte. Sizden sıkı bir diyet istemiyorum ancak mutlaka günlük 3 lt su içmenizi istiyorum. Bu sizin cildinizin parlamasına ve vücudunuzdaki toksinlerin atılmasına yardımcı olacaktır. Dediğim gibi bu hafta kendimizi bakıma alıyoruz. Bu hafta makyajdan uzak duruyoruz. Her gün sadece nemlendiricimizi sürerek cildimizi dinlendiriyoruz. Her sabah düzenli bir şekilde kahvaltınızı aksatmamalısınız. Hafta boyunca ödem yapacak yiyecek ve içeceklerden uzak duruyoruz. Suyun yanında sıvı tüketiminde vücudunuzdan ödemi atacak bitki çayları vb. içecekleri bolca tüketmenizi istiyorum.

Bu hafta sizin sadece düğün haftanız değil aynı zamanda Kına Gecenizin de olacağı hafta bu hafta. İşte tam bu noktada size tavsiyem Kına Gecenizi sadece ve sadece kendinize göre planlayın. Sizin mağdur olmamanız için bunu yapın. Yılların getirdiği tecrübelerime dayanarak söylüyorum bizce Kına Gecesi için en ideal gün Çarşamba ve Perşembe günleridir. Eğer düğün Cumartesi günü ise Kına Gecesi Organizasyonu Çarşamba günü, Düğün Pazar günü ise Kına Gecesi Organizasyonu Perşembe günü olmalıdır. Bu sayede düğününüz öncesinde dinlenmek için iki gün kazanmış olacaksınız.

Salı günümüzü balayı vs. için her şeyi tekrar gözden geçirme günü. Bugün balayımız için valizimizi hazırlamalıyız. Mümkünse bunu ailemizle yapıyoruz. Annemizle ve/veya kardeşlerimizle birlikte tatlı sıcak bir sohbet eşliğinde birkaç saat geçirmek güzel olur değil mi?

Sevgili Gelin Adaylarımız bir sonraki yazımız “Düğün Haftamızı Planyalım- 2” de sizlerle birlikte düğün haftamızı planlamayı tamamlamış olacağız. Sizlere tekrar hatırlatmak istiyorum ki kesinlikle ve kesinlikle en önemli şey sizin stresten uzak durmanızdır. Düğün haftanızı keyifli bir şekilde geçirip muhteşem bir kına gecesi organizasyonu ve görkemli bir düğün törenine giden yolda en büyük engel taşıyacağınız stres olacaktır. Tüm gelin adaylarıma stresten uzak günler dilerim….

 

 

 

 kına gecesi, düğün haftası, düğün organizasyonu, krizantem kına, gelin hazırlıkları

Yorumlar

yorumlar


Bir Cevap Yazın