Avcılar Kına ve Davet Salonu

AVCILAR KINA VE DAVET SALONU

 

Avcılar Sahilde Muhteşem bir deniz Manzarası, Otantik iç dekorasyonu, özel otoparkı bulunan Kına ve Davet Salonumuz 150 misafir kapasitelidir. Kendine ait teras bölümü ile misafirlerinize rahat ve konforlu bir ortam sunmaktadır. Kampanyalarımız ile çok uygun fiyatlarla davetleriniz için Kına ve Davet Salonumuzu tercih edebilirsiniz. Görmeden karar vermeyin.

Krizantem Davet – Kına Organizasyon yıllardır süregelen kaliteli hizmet anlayışını Avcılar Kına ve Davet Salonu ile devam ettirmektedir. Kına Organizasyonu Konseptlerimiz içinden size en uygun olanı seçebilir ve konseptinizi Avcılar Kına ve Davet Salonumuzda uygulatabilirsiniz.

Krizantem Davet – Kına Organizasyon olarak Siz sevgili çiftlerimiz için yıl boyunca değişik kampanyalar düzenlemekteyiz. Güncel kampanyalarımızı internet sitemizin kampanyalar sayfasında bulabilirsiniz.

Sizler için paket halinde konseptler hazırladık. Konseptler içinden kendinize en uygun olanı seçebilir veya Krizantem Ofis’e gelerek hayalini kurduğunuz konsepti burada birlikte oluşturabiliriz. Krizantem için hizmette sınır yoktur.

Krizantem Davet – Kına Organizasyonun Kurucu Ortağı Arzu Aymak Organizasyon Mesleğine 2002 yılında düğün organizatörü olarak başlamıştır. 2010 yılında  gelişen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız kurulmuştur. Kına Gecesi Organizasyonları başta olmak üzere Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü ve Etkinlik Organizasyonlarını gerçekleştirmek amacı ile kurulan  Krizantem ülkemizde Kına Organizasyonu yapmaya başlayan ilk dört firmadan biridir. Ayrıca Avcılar Bölgesi ve Çevresinin ilk Kına Firmasıdır.Başta İstanbul ve Trakya olmak üzere tüm Marmara Bölgesine hizmet verilmektedir. Eğitimli ve Profesyonel Elliyi aşkın full time ve part time çalışanı bulunmaktadır. Sektörünün öncü ve köklü firmaları arasında olmayı başarmanın gururunu yaşamaktadır. Krizantem profesyonel anlayışından ödün vermeden amatör ruhunu kaybetmeden Sevgili Çiftlerimizin en özel günlerinde onlara hizmet götürmeye devam etmektedir.Kına Gecesi Organizasyonu Sektöründe en yoğun talep gören seçkin Organizasyon Firmalarından biri olmayı başarmış olan Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız tüm gelin adaylarımızın Kına Gecesi Organizasyonlarında aynı kaliteli hizmeti sunmak adına günlük Kına Organizasyonu sayısını sekiz adet ile sınırlı tutmuş bulunmaktadır.
Krizantem Davet – Kına Organizasyon olarak, En büyük referanslarımızı yıllardır düzenlemiş olduğumuz binlerce organizasyon oluşturmaktadır.
Düzenlediğimiz ve organize ettiğimiz gerek kına,nişan ve düğün olsun, gerekse diğer özel günleriniz ve davetleriniz olsun sizlerin yanında yıllardır yer almaktan büyük bir onur duymaktayız

Avcılar Kına ve Davet Salonumuz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bize Yazabilirsiniz.