Avcılar Kına Organizasyon

AVCILAR KINA ORGANİZASYON

Avcılar Kına Organizasyon denildiğinde Marka bilinirliği en yüksek Kına Organizasyonu firması olarak Krizantem Davet – Kına Organizasyon akla gelmektedir. Bunun iki önemli sebebi bulunmaktadır. Birinci ve en önemli sebep Ülkemizin dördüncü olarak Kına Gecesi Organizasyonu yapmaya başlayan firması olan Krizantem Avcılar ve çevresinde açılan ilk firma olmasıdır. İkinci önemli sebepte uzun yıllardır binlerce çiftimizin organizasyonunu gerçekleştiren Krizantem Davet – Kına Organizasyonun % 100 müşteri memnuniyeti hedefini yakalamış olmasıdır.

 

Krizantem olarak bizim için en önemli husus bu özel gün organizasyonu için bizimle anlaşan çiftlerimiz ve onların misafirlerinin koşulsuz memnuniyetidir.

Krizantem’in Avcılar’da kurulu olmasının en önemli sebebi bulunduğu mevkidir. Avcılar hem İstanbul’da bulunması ve aynı zamanda Trakya illerimize ulaşım kolaylığı sağlaması bakımından önemli bir konumda bulunan güzide bir ilçemizdir. Sadece İstanbul’a hizmet vermek amacı ile kurulan firmalar için Mecidiyeköy nasıl İstanbul’un her tarafından ulaşılması nispeten daha kolay olduğu için önemli bir konumsa hem İstanbul ve hem de Trakya bazlı düşündüğünüzde Avcılar’da çok önemli bir konuma sahiptir.

LİDER FİRMA KRİZANTEM

Krizantem Davet – Kına Organizasyon Avcılar Kına Organizasyon Firmaları arasında lider durumdadır ve ülkemizde kurulu tüm Kına Gecesi Organizasyonu firmaları arasında da ilk üç firma arasında bulunmaktadır.

Krizantem Davet – Kına Organizasyonun Kurucu Ortağı Arzu Aymak Organizasyon Mesleğine 2002 yılında düğün organizatörü olarak başlamıştır. 2010 yılında  gelişen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız kurulmuştur. Kına Gecesi Organizasyonları başta olmak üzere Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü ve Etkinlik Organizasyonlarını gerçekleştirmek amacı ile kurulan  Krizantem ülkemizde Kına Organizasyonu yapmaya başlayan ilk dört firmadan biridir. Ayrıca Avcılar Bölgesi ve Çevresinin ilk Kına Firmasıdır.

Başta İstanbul ve Trakya olmak üzere tüm Marmara Bölgesine hizmet verilmektedir. Eğitimli ve Profesyonel Elliyi aşkın full time ve part time çalışanı bulunmaktadır. Sektörünün öncü ve köklü firmaları arasında olmayı başarmanın gururunu yaşamaktadır. Krizantem profesyonel anlayışından ödün vermeden amatör ruhunu kaybetmeden Sevgili Çiftlerimizin en özel günlerinde onlara hizmet götürmeye devam etmektedir.

Kına Gecesi Organizasyonu Sektöründe en yoğun talep gören seçkin Organizasyon Firmalarından biri olmayı başarmış olan Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız tüm gelin adaylarımızın Kına Gecesi Organizasyonlarında aynı kaliteli hizmeti sunmak adına günlük Kına Organizasyonu sayısını sekiz adet ile sınırlı tutmuş bulunmaktadır.

Krizantem Davet – Kına Organizasyon olarak, En büyük referanslarımızı yıllardır düzenlemiş olduğumuz binlerce organizasyon oluşturmaktadır.
Düzenlediğimiz ve organize ettiğimiz gerek kına,nişan ve düğün olsun, gerekse diğer özel günleriniz ve davetleriniz olsun sizlerin yanında yıllardır yer almaktan büyük bir onur duymaktayız