Düğün Haftamızı Planlayalım – 2

Sevgili Gelin Adaylarımız bir önceki yazımız olan “Düğün Haftamızı Planyalım– 1” de sizlerle birlikte düğün haftamızı planlamaya başlamıştık. Dilerseniz kaldığımız yerden haftalık planımıza geri dönelim.

Çarşamba günü Kına Gecesi günümüz (Eğer Kına Gecemiz Perşembe günü ise Çarşambayı tembelliğe ayırıyoruz) Kına Gecenizde düğününüzden çok daha fazla eğleneceğinize biz Krizantem Davet – Kına Gecesi Organizasyonu Firması olarak eminiz tabi ki Organizasyon firmanız olarak biz ile anlaştıysanız J

Kına Gecemizin olacağı günün sabahı erken kalkıyoruz. Yapabilirseniz biraz egzersiz yapın, hemen sonrasında kahve ve sağlam bir kahvaltı. Önceden randevulaştığınız kuaför saatine göre hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Kuaför için çok acele etmeyin. Çok erken davranırsanız akşama kadar makyaj ve saçınızda sıkıntı çıksın istemeyiz. Bu nedenle randevumuzu saat 14:00 gibi almanız uygundur. Kına Geceniz için her şeyin planlandığı gibi gittiğine eminseniz Kına Gecesi Organizasyonunu gerçekleştirecek olan firmanıza güveniniz tam ise artık rahat bir şekilde akşamı beklemeye başlayabilirsiniz. İlk kuralımız Kına Gecesi Organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekânınıza giderken kesinlikle aç gitmiyorsunuz, az da olsa mutlaka bir şeyler atıştırıyorsunuz. Unutmayın bu gece size çok fazla enerji lazım J İkinci kuralımız mekâna çok erken gitmeyin, eğer içiniz rahat etmeyecekse bir arkadaşınızı veya aileden bir kişiyi vasi olarak atayın ve o kişi gidip mekân hazırlıklarını kontrol etsin. Üçüncü kuralımız kına gecesi organizasyonunuza giderken mutlaka yanınıza yedek olarak düz ve rahat bir ayakkabı almayı unutmayınız. Malumunuz o ayaklarınız size düğün günü lazım olacaklar. Dileriz ki Kına Geceniz bittiğinde çok eğlenmiş olursunuz. Ertesi gün tam gün uyuyabilir ve/veya tembellik yapabilirsiniz. (Kına Gecesi Perşembe günü olan gelin adaylarımız bu hakkını Çarşamba günü kullanmıştı)

Şımarma vakti; Annesinin nazlı ve biricik kızı evden uçuyor. Perşembe malum tam gün tembellik yaptınız. Cuma günü son rötuşlar için güne çok zinde olarak başlamalıyız. Bugün müstakbel eşinize izin verin ailesi ile vakit geçirsin ve tabi sizde doya doya aileniz ile vakit geçirin. Bu akşam kesinlikle erken yatın ve sabah erken kalkın. Bugün sizin düğün gününüz. Bu hafta her gün olduğu gibi sıkı bir kahvaltı ile güne başlıyoruz…..

 

 

 

Yorumlar

yorumlar


Bir Cevap Yazın