Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Kır Düğünü için en uygun fiyatlar Krizantem Davet – Kına Organizasyon’da. Eğer sizde Düğününüzde Kapalı bir mekan yerine naturel bir ortam isteyen çiftlerimizdenseniz sizi mutlaka Krizantem Ofis’e bekliyoruz. A’dan Z’ye tüm Düğün Organizasyonu ihtiyaçlarınız için tek adres ‘KRIZANTEM’

Krizantem Davet – Kına Organizasyon olarak Düğün Organizasyonu alanında 2002 yılından beri süregelen tecrübemiz ile sizlerin en yakın yardımcınız olacağız. Bütçeniz ve hayalleriniz doğrultusunda size doğru fikirler sunarak bu mutlu başlangıç gününüz olacak Düğün Davetinizin unutulmaz güzellikte olmasını sağlamak adına hizmetinizdeyiz.

Tüm mutlu sonların Düğün Törenleri olduğu güzel masallar ile büyüdük ve gün geldi kendi düğünümüzün hazırlıklarına. Ancak bu genç çiftlerimiz için mutlu son değil Mutlu bir başlangıç daveti olmalıdır.

Günümüzde Düğün davetleri çok farklı şekillerde olabilmektedir. Evlenecek olan çiftimizin hayalleri ve istekleri doğrultusunda öncelikle konsept belirlenir. Bu konsept açık veya kapalı alan temel başlığı altında ayrıştılabilir.

Belirlenen konsepte göre Düğünün yapılacağı mekan veya alan veya da tekne vb. araç seçilebilir. Seçim tamamlandıktan sonra konseptin ana temasına karar verilmelidir. Ana tema asıl belirleyici olandır. Temaya göre süsleme fikirleri oluşturulur ve çiftimizin düğün için belirlemiş olduğu bütçeye uygun olarak bu fikirler hayata geçirilir.

Krizantem Kimdir?

Krizantem Davet – Kına Organizasyonun Kurucu Ortağı Arzu Aymak Organizasyon Mesleğine 2002 yılında düğün organizatörü olarak başlamıştır. 2010 yılında  gelişen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız kurulmuştur. Kına Gecesi Organizasyonları başta olmak üzere Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü ve Etkinlik Organizasyonlarını gerçekleştirmek amacı ile kurulan  Krizantem ülkemizde Kına Organizasyonu yapmaya başlayan ilk dört firmadan biridir. Ayrıca Avcılar Bölgesi ve Çevresinin ilk Kına Firmasıdır.

Başta İstanbul ve Trakya olmak üzere tüm Marmara Bölgesine hizmet verilmektedir. Eğitimli ve Profesyonel Elliyi aşkın full time ve part time çalışanı bulunmaktadır. Sektörünün öncü ve köklü firmaları arasında olmayı başarmanın gururunu yaşamaktadır. Krizantem profesyonel anlayışından ödün vermeden amatör ruhunu kaybetmeden Sevgili Çiftlerimizin en özel günlerinde onlara hizmet götürmeye devam etmektedir.

Kına Gecesi Organizasyonu Sektöründe en yoğun talep gören seçkin Organizasyon Firmalarından biri olmayı başarmış olan Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız tüm gelin adaylarımızın Kına Gecesi Organizasyonlarında aynı kaliteli hizmeti sunmak adına günlük Kına Organizasyonu sayısını sekiz adet ile sınırlı tutmuş bulunmaktadır.

Krizantem Davet – Kına Organizasyon olarak, En büyük referanslarımızı yıllardır düzenlemiş olduğumuz binlerce organizasyon oluşturmaktadır.
Düzenlediğimiz ve organize ettiğimiz gerek kına,nişan ve düğün olsun, gerekse diğer özel günleriniz ve davetleriniz olsun sizlerin yanında yıllardır yer almaktan büyük bir onur duymaktayız

Düğün Organizasyonlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Yazabilirsiniz.