Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Krizantem Kına ve Davet Organizasyon olarak Düğün alanında 2002 yılından beri süregelen tecrübemiz ile sizlerin en yakın yardımcınız olacağız. Bütçeniz ve hayalleriniz doğrultusunda size doğru fikirler sunarak bu mutlu başlangıç gününüz olacak Düğün Davetinizin unutulmaz güzellikte olmasını sağlamak adına hizmetinizdeyiz.

Tüm mutlu sonların Düğün Törenleri olduğu güzel masallar ile büyüdük ve gün geldi kendi düğünümüzün hazırlıklarına. Ancak bu genç çiftlerimiz için mutlu son değil Mutlu bir başlangıç daveti olmalıdır.

Günümüzde Düğün davetleri çok farklı şekillerde olabilmektedir. Evlenecek olan çiftimizin hayalleri ve istekleri doğrultusunda öncelikle konsept belirlenir. Bu konsept açık veya kapalı alan temel başlığı altında ayrıştılabilir.

Belirlenen konsepte göre Düğünün yapılacağı mekan veya alan veya da tekne vb. araç seçilebilir. Seçim tamamlandıktan sonra konseptin ana temasına karar verilmelidir. Ana tema asıl belirleyici olandır. Temaya göre süsleme fikirleri oluşturulur ve çiftimizin düğün için belirlemiş olduğu bütçeye uygun olarak bu fikirler hayata geçirilir.

 

 

Düğün Organizasyonlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Yazabilirsiniz.