Krizantem Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Fikirleri

Kına Gecesi Fikirleri, Kına Gecesi Organizasyonu ülkemizde kurumsal anlamda 2008 yılında yapılmaya başlanmıştır. Krizantem olarak bu alanda oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda 2010 yılında Kına Gecesi Organizasyonu yapmaya başlamıştır. Geçen yıllar içinde binlerce çiftimizin organizasyonları başarı ile tamamlanmış ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Krizantem hak ettiği noktalara ulaşmıştır.

Arzu Aymak’ın kurucusu olduğu Krizantem ile hayallerinize ulaşmak size bir telefon kadar yakın.

Kına Gecesi Fikirleri başlığı altında sizlere bazı hususlarda yol göstermeye çalışmak amacı ile Blog sayfası oluşturmuş bulunmaktayız. Sizlere Blog bölümümüzde bulunan yazılarımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Blog bölümümüze ulaşmak için aşağıdaki ikona tıklayabilirsiniz. Bir ömür mutluluk dileklerimizle…

Hakkımızda : Kına Organizasyon sektörünün öncü ve lider firmalarından olan Krizantem Davet – Kına Organizasyonun Kurucu Ortağı Arzu Aymak Organizasyon Mesleğine 2002 yılında düğün organizatörü olarak başlamıştır. 2010 yılında  gelişen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız kurulmuştur. Hakkımızda Kına Gecesi Organizasyonları başta olmak üzere Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü ve Etkinlik Organizasyonlarını gerçekleştirmek amacı ile kurulan  Krizantem. ülkemizde Kına Organizasyonu yapmaya başlayan ilk dört firmadan biridir. Ayrıca Avcılar Bölgesi ve Çevresinin ilk Kına Firmasıdır.

Başta İstanbul ve Trakya olmak üzere tüm Marmara Bölgesine hizmet verilmektedir. Eğitimli ve Profesyonel Elliyi aşkın full time ve part time çalışanı bulunmaktadır. Sektörünün öncü ve köklü firmaları arasında olmayı başarmanın gururunu yaşamaktadır. Krizantem profesyonel anlayışından ödün vermeden. amatör ruhunu kaybetmeden Sevgili Çiftlerimizin en özel günlerinde onlara hizmet götürmeye devam etmektedir.

Kına Gecesi Organizasyonu Sektöründe en yoğun talep gören seçkin Organizasyon Firmalarından biri olmayı başarmış olan Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız. tüm gelin adaylarımızın Kına Gecesi Organizasyonlarında aynı kaliteli hizmeti sunmak adına günlük Kına Organizasyonu sayısını sekiz adet ile sınırlı tutmuş bulunmaktadır.

Krizantem Kına ve Davet Organizasyonun Kurucusu ve organizatörü olan Arzu Aymak. 2002 yılından bu yana binlerce gelini evlendirmiş onların düğününü ve kına gecesini organize etmiştir. Ve çok çeşitli talep ve dilekler ile gelmiş olan gelin adaylarından edinmiş olduğu tecrübesi ile emin olun. En iyi, en güzel tavsiyeleri ve seçenekleri siz gelin adaylarımıza sunacaktır.

Krizantem Davet – Kına Organizasyon olarak, En büyük referanslarımızı yıllardır düzenlemiş olduğumuz binlerce organizasyon oluşturmaktadır.
Düzenlediğimiz ve organize ettiğimiz gerek kına,nişan ve düğün olsun. gerekse diğer özel günleriniz ve davetleriniz olsun sizlerin yanında yıllardır yer almaktan büyük bir onur duymaktayız