Kına Organizasyon

Kına Organizasyon Nedir?

Kına organizasyon tarihçesine bakarsak, Çok eskilere dayanan bir gelenektir Kına Gecesi. Sadece bizde değil Osmanlı’nın hükmettiği coğrafya üzerinde birçok ülkede de ve Hint Yarımadasında da kına geceleri gerçekleştirilmektedir. Lübnan, Fas, Tunus bu ülkelere örnek gösterilebilir.

Ancak bizim Kına Gecelerimiz bize özgü gelenekler içerir. Asırlar boyunca süre gelen bu gelenekler çok güzel içeriklere sahiptir.

Krizantem Kına Ve Davet Organizasyonu olarak biz bu geleneklerimizi koruyarak ama çağımızın getirdiği modernlik ile şık eklemeler  yaparak sizlere beğeneceğinizi umduğumuz kına organizasyon konseptleri sunuyoruz.

Ülkemizde Kına Organizasyonu yapmaya başlayan ilk dört firmadan biri olarak edindiğimiz tecrübe ile mükemmellik arayışı içinde unutulmaz kına geceleri hedefimizle hizmetinizdeyiz.

Krizantem Davet – Kına Organizasyonu Kurucu Ortağı Arzu Aymak Organizasyon Mesleğine 2002 yılında düğün organizatörü olarak başlamıştır. 2010 yılında  gelişen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız kurulmuştur. Kına Gecesi Organizasyon başta olmak üzere Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü ve Etkinlik Organizasyonlarını gerçekleştirmek amacı ile kurulan  Krizantem ülkemizde Kına Organizasyon yapmaya başlayan ilk dört firmadan biridir. Ayrıca Avcılar Bölgesi ve Çevresinin ilk Kına Firmasıdır.

Başta İstanbul ve Trakya olmak üzere tüm Marmara Bölgesine hizmet verilmektedir. Eğitimli ve Profesyonel Elliyi aşkın full time ve part time çalışanı bulunmaktadır. Sektörünün öncü ve köklü firmaları arasında olmayı başarmanın gururunu yaşamaktadır. Krizantem profesyonel anlayışından ödün vermeden amatör ruhunu kaybetmeden Sevgili Çiftlerimizin en özel günlerinde onlara hizmet götürmeye devam etmektedir.

Kına Organizasyon Sektöründe en yoğun talep gören seçkin Organizasyon Firmalarından biri olmayı başarmış olan Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız tüm gelin adaylarımızın Kına Gecesi Organizasyonlarında aynı kaliteli hizmeti sunmak adına günlük Kına Organizasyonu sayısını sekiz adet ile sınırlı tutmuş bulunmaktadır.

 

Krizantem Davet – Kına Organizasyonu olarak, En büyük referanslarımızı yıllardır düzenlemiş olduğumuz binlerce organizasyon oluşturmaktadır.
Düzenlediğimiz ve organize ettiğimiz gerek kına,nişan ve düğün olsun, gerekse diğer özel günleriniz ve davetleriniz olsun sizlerin yanında yıllardır yer almaktan büyük bir onur duymaktayız