Krizantem’de Kına Müzikleri İçin Profesyonel Bayan DJ’ler Görev Yapmaktadır.Kına Eğlencesinde baş aktör

KINA MÜZİKLERİ


Kına Müzikleri 

Kına müzikleri denildiğinde kına gecesi organizasyonu boyunca mekanda bulunan müzisyen veya dj tarafından çalınmakta olan müzik listeleri akla gelmektedir. Bir kına gecesinde en önemli olan şey kına gecesi organizasyonunu düzenleyen Gelin hanım başta olmak üzere tüm katılımcıların eğlenme yoğunluğudur. Eğlenceyi asıl sağlayanda doğru zamanda doğru müzik parçası seçimleri olacaktır.

Haydi Kizlar Kalkin Göbek Atmaya
Oynamanin Geldi Vakti Saati
Haydi Kizlar Kalkin Göbek Atmaya
Hepimizin Nesesi Kina Gecesi

Haydi Kizlar Kalkin Göbek Atmaya
Oynamanin Geldi Vakti Saati
Haydi Kizlar Kalkin Göbek Atmaya
Hepimizin Nesesi Kina Gecesi

Kaynanasi Altinini Hazirlar
Gelinin Avcuna Koyar
Aglamasin Gelin
Gözyasini Silin
Bu Gecenin Ecesi O

Sarki Türkü Fasilin Geldi Zamani
Calsin Dursun Haydi Oyun Havasi
Elbisesi Sirmali Pecesi Yarim
Dünyalarin Güzeli Gül Gelin Hanim

Yeşim Salkım - Kına Gecesi

Kına Gecesinde Ne Çalınmalı?

Kına müzikleri başlığımız altında size açıklamaya çalıştığımız gibi Kına Gecesinde ne çalınmalı sorusunun tam bir cevabı yoktur. Her bakımdan zenginliklerle dolu cennet vatanımızın kültür zenginliği de çok büyüktür. Bölgesel ve toplumsal olarak müzik ve eğlence anlayışları da çok büyük değişiklikler göstermektedir. Bu nedenle en önemli hususlardan biri olan müzik olayını kesinlikle bir profesyonele bırakmanız doğru olacaktır.


  • Birkaç Örnek Vermek Gerekirse :
  • Yeşim Salkım – Kına Gecesi
  • Candan Erçetin – Yüksek yüksek tepelere
  • Sertab Erener – RengarenkKrizantem’i Tanımak İstermisiniz?

Kına Organizasyon sektörünün öncü ve lider firmalarından olan Krizantem Davet – Kına Organizasyonun Kurucu Ortağı Arzu Aymak Organizasyon Mesleğine 2002 yılında düğün organizatörü olarak başlamıştır. 2010 yılında  gelişen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız kurulmuştur. Kına Gecesi Organizasyonları başta olmak üzere Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü ve Etkinlik Organizasyonlarını gerçekleştirmek amacı ile kurulan  Krizantem. ülkemizde Kına Organizasyonu yapmaya başlayan ilk dört firmadan biridir. Ayrıca Avcılar Bölgesi ve Çevresinin ilk Kına Firmasıdır.

Başta İstanbul ve Trakya olmak üzere tüm Marmara Bölgesine hizmet verilmektedir. Eğitimli ve Profesyonel Elliyi aşkın full time ve part time çalışanı bulunmaktadır. Sektörünün öncü ve köklü firmaları arasında olmayı başarmanın gururunu yaşamaktadır. Krizantem profesyonel anlayışından ödün vermeden. amatör ruhunu kaybetmeden Sevgili Çiftlerimizin en özel günlerinde onlara hizmet götürmeye devam etmektedir.

Kına Gecesi Organizasyonu Sektöründe en yoğun talep gören seçkin Organizasyon Firmalarından biri olmayı başarmış olan Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız. tüm gelin adaylarımızın Kına Gecesi Organizasyonlarında aynı kaliteli hizmeti sunmak adına günlük Kına Organizasyonu sayısını sekiz adet ile sınırlı tutmuş bulunmaktadır.

Krizantem Kına ve Davet Organizasyonun Kurucusu ve organizatörü olan Arzu Aymak. 2002 yılından bu yana binlerce gelini evlendirmiş onların düğününü ve kına gecesini organize etmiştir. Ve çok çeşitli talep ve dilekler ile gelmiş olan gelin adaylarından edinmiş olduğu tecrübesi ile emin olun. En iyi, en güzel tavsiyeleri ve seçenekleri siz gelin adaylarımıza sunacaktır.

Krizantem Davet – Kına Organizasyon olarak, En büyük referanslarımızı yıllardır düzenlemiş olduğumuz binlerce organizasyon oluşturmaktadır.
Düzenlediğimiz ve organize ettiğimiz gerek kına,nişan ve düğün olsun. gerekse diğer özel günleriniz ve davetleriniz olsun sizlerin yanında yıllardır yer almaktan büyük bir onur duymaktayız