Muhteşem Kına Gecesi Organizasyonu denildiğinde başta İstanbul ve Trakya olmak üzere tüm Marmara Bölgesinde akla ilk gelen firma Krizantem Davet – Kına Organizasyonu olması tesadüf değildir. İlklerden olmanın sorumluluğu ile en iyi olmak için çalışıyoruz.

Muhteşem Kına Gecesi

Sizin Organizasyonunuz Nasıl Olsun İstersiniz?


Krizantem'de Her şey sizin için hazırlanmıştır.İlklerden Olmanın Getirdiği Sorumluluğun Farkında Olarak %100 Müşteri Memnuniyeti İçin Çalışıyoruz
Muhteşem Kına Gecesi

Krizantem’de her şey sizin için hazırlanmaktadır. Sizin için en muhteşem kına gecesi organizasyonu nasıl olmalıdır? Krizantem Ofis’e gelen gelin adaylarımızdan ilk önce bu sorunun cevabını öğrenmeye çalışıyoruz. Tam olarak tüm gecenin planlarını oluşturmuş olan gelinlerimiz için bu hayallerini gerçeğe çeviriyoruz. Ancak bu konuda hiç bir fikri olmayan gelinlerimiz çoğunlukta tabi ki. Onların ne istediğini belirlemek ve gelinlerimiz için en muhteşem kına gecesi organizasyonunu hayata geçirmek bizim işimiz.

Krizantem’i Tanıyalım

Kına Organizasyon sektörünün öncü ve lider firmalarından olan Krizantem Davet – Kına Organizasyonun Kurucu Ortağı Arzu Aymak Organizasyon Mesleğine 2002 yılında düğün organizatörü olarak başlamıştır. 2010 yılında  gelişen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız kurulmuştur. Kına Gecesi Organizasyonları başta olmak üzere Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü ve Etkinlik Organizasyonlarını gerçekleştirmek amacı ile kurulan  Krizantem. ülkemizde Kına Organizasyonu yapmaya başlayan ilk dört firmadan biridir. Ayrıca Avcılar Bölgesi ve Çevresinin ilk Kına Firmasıdır.

Başta İstanbul ve Trakya olmak üzere tüm Marmara Bölgesine hizmet verilmektedir. Eğitimli ve Profesyonel Elliyi aşkın full time ve part time çalışanı bulunmaktadır. Sektörünün öncü ve köklü firmaları arasında olmayı başarmanın gururunu yaşamaktadır. Krizantem profesyonel anlayışından ödün vermeden. amatör ruhunu kaybetmeden Sevgili Çiftlerimizin en özel günlerinde onlara hizmet götürmeye devam etmektedir.

Kına Gecesi Organizasyonu Sektöründe en yoğun talep gören seçkin Organizasyon Firmalarından biri olmayı başarmış olan Krizantem Davet – Kına Organizasyon Firmamız. tüm gelin adaylarımızın Kına Gecesi Organizasyonlarında aynı kaliteli hizmeti sunmak adına günlük Kına Organizasyonu sayısını sekiz adet ile sınırlı tutmuş bulunmaktadır.

Krizantem Kına ve Davet Organizasyonun Kurucusu ve organizatörü olan Arzu Aymak. 2002 yılından bu yana binlerce gelini evlendirmiş onların düğününü ve kına gecesini organize etmiştir. Ve çok çeşitli talep ve dilekler ile gelmiş olan gelin adaylarından edinmiş olduğu tecrübesi ile emin olun. En iyi, en güzel tavsiyeleri ve seçenekleri siz gelin adaylarımıza sunacaktır.

Krizantem Davet – Kına Organizasyon olarak, En büyük referanslarımızı yıllardır düzenlemiş olduğumuz binlerce organizasyon oluşturmaktadır.
Düzenlediğimiz ve organize ettiğimiz gerek kına,nişan ve düğün olsun. gerekse diğer özel günleriniz ve davetleriniz olsun sizlerin yanında yıllardır yer almaktan büyük bir onur duymaktayız